הלחמה אולטראסונית

חברת בלכמן מנס בע”מ והחברה האחות ב. & ניר פלסטיקה בע”מ מהוד השרון חתמו על הסכם ייחודי עם חברת
Germany – Ultraschall Herrmann לייצר במפעליה את מכלול הכלים המיוחדים הדרושים לביצוע ריתוך (הלחמה)
אולטרהסוני.

טכנולוגיית הריתוך האולטרהסוני מאפשרת הלחמת/ריתוך 2 חלקי פלסטיק באופן המדויק ביותר מבלי להשתמש
בחומרי הדבקה/הלחמה נוספים. הריתוך מתבצע ע”י קרניים (Horns (אולטרהסוניות הנקראות SONOTRODES
המעבירות רטט לאזור ההשקה/מגע בין שני החלקים שמעוניינים לחברם וזאת במהירות על קולית כך שחלקיקים משני
החלקים מתערבבים אחד בשני,היתך פלסטי נוצר והם והופכים למעשה לחלק אחד שלם.
הטכנולוגיה הזו שימושית בעיקר בתעשיות המתקדמות של מכשור רפואי, אלקטרוניקה, Tech High ,תקשורת,
פילטרים ועוד ויתרונותיה העיקריים הם איכות הריתוך, מהירות הפעולה, אי שימוש בחומרי הדבקה, חזרתיות מוחלטת
בתהליך וניקיון בתהליך.

הלחמות אולטראסוניות
חברות בלכמן מנס ו-ב. & ניר פלסטיקה הן החברות היחידות מחוץ לגבולות גרמניה, שהוסמכו ע’י Herrmann
Ultraschall וקיבלו זיכיון לייצור הקרניים האולטרהסוניות במפעליהן בישראל.

הזיכיון ניתן לאחר שנציגי חברת Ultraschall Herrmann מגרמניה ביצעו ביקורת קפדנית במפעלי החברות הישראליות
ולאחר שהשתכנעו ביכולות הטכנולוגיות והאיכויות שלהן. עובדי החברות הישראליות עברו הכשרה טכנית מקיפה
במפעלי Herrmann בגרמניה ובסופה התקבל האישור ונחתם הסכם שיתוף הפעולה בין החברות.

הזרקות פלסטיק מדויקות

הזרקות פלסטיק מדויקות הן הזרקות פלסטיק אשר מיועדות לתעשיות הרפואה, הייטק, התעשייה הביטחונית והצבאית, או כל מצב בו דרושה הזרקה של מוצרים ברמה הגבוהה ביותר. הזרקה מדויקת דורשת תשומת לב לכל פרט ופרט בייצור, שכן קיימת חשיבות רבה לאיכות ההזרקה, מידות המוצר, הרכב החומרים, טקסטורה וכן הלאה.

אמנם מדובר באותה טכנולוגיה, אך בניגוד להזרקות סטנדרטיות, בהן נעשה שימוש בחומרי גלם יותר פשוטים ומכונות יותר זולות, בהזרקות מדויקות נעשה שימוש בחומרים האיכותיים ביותר, בציוד החדיש ביותר, ותחת בקרת איכות נוקשה הרבה יותר, על מנת להגיע בדיוק לתוצאה הרצויה.

בתהליך ההזרקה המדויקת, נעשה שימוש בפס ייצור שונה ונפרד מהזרקה סטנדרטית וקיימת בקרת איכות קפדנית הרבה יותר. באמצעות שימוש במכונות חדישות, חומרי גלם איכותיים יותר ובקרת איכות קפדנית, ניתן להבטיח ייצור המוני של חלקי פלסטיק בהתאמה מדויקת לדרישות הלקוח.

אם אתם זקוקים לשירות של הזרקות פלסטיק מדויקות, צרו קשר עוד היום! לחברת בלכמן מנס בע”מ וב.& ניר פלסטיקה ניסיון רב בעבודה עם חברות בתעשיות הרפואה, ההייטק והביטחון. אצלנו תוכל לקבל שירות של הזרקות פלסטיק מדויקות והתחייבות לטיב המוצר!

הזרקות ניסיון לתבניות

אם יש לכם תבנית משומשת או חדשה שיוצרה במדינה אחרת או אצל ספק אחר, ניתן להגיע אלינו לחברה, אנו נרכיב את התבנית על גבי מכונות ההזרקה שלנו, ונבצע הזרקות ניסיון על מנת לראות אם התבניות מתפקדות כמו שצריך והאם מתקבל מוצר לפי דרישותיו של הלקוח.

במקרה וישנה בעיה עם התבנית והיא דורשת תיקונים או שינויים, חברת בלכמן מנס בע”מ תוכל לסייע בתיקון התבנית, שינויה במקרה הצורך והתאמתה לדרישות הלקוח. כמו כן, חברת ב.& ניר פלסטיקה תוכל לסייע בהזרקות הפלסטיק וייצור המוני של המוצר המבוקש.

אם אתם זקוקים לשירות של הזרקות ניסיון לתבנית שברשותכם, צרו קשר עוד היום עם חברת ב.& ניר פלסטיקה והצוות האדיב והמקצועי של החברה יסייע לכם למצוא פתרון ויספק מענה לכל צורכי הפלסטיקה שלכם!

ייעוץ לתכנון מוצרי פלסטיק

אם אתם יזמים, יצרנים, חברת סטארט-אפ, רפואה, ביטחון וכו’, ותכננתם מוצר פלסטיק אותו אתם רוצים לייצר, אתם זקוקים לתכנון והתאמת המוצר להזרקה. 
אצלנו בחברת בלכמן מנס בע”מ וב.& ניר פלסטיקה ניתן לקבל ייעוץ מקצועי ומקיף לגבי תכנון המוצר, החל מעיצובו ועד להרכב החומרים בו.

הייעוץ יינתן על ידי אנשי מקצוע מנוסים, מהנדסי פלסטיקה ומעצבים תעשייתיים. אנו נסייע לכם בתכנון המוצר על מנת שיהיה ניתן לייצר אותו בהזרקת פלסטיק באופן המוני. חשוב לזכור, כי קיימות מגבלות ולעתים יש צורך בהתאמות של תכנון המוצר ומומלץ לקבל את הייעוץ מחברה ותיקה ומנוסה בתחום.

חברת בלכמן מנס בע”מ וב.& ניר פלסטיקה יכולות לסייע לכם בשינוי תכן מוצר קיים, על מנת להפוך את הייצור לבר ביצוע באמצעות תבניות הזרקה. כמו כן, נוכל גם לסייע לכם בתחילת התהליך ולתכנן את תכנית המוצר עבורכם. אנו נתכנן את עובי המוצר, טקסטורה, מידות, צבע, הרכב חומרים ועוד, כל זאת לפי דרישות הלקוח, תוך שמירה על יכולת הייצור של מוצר הפלסטיק באמצעות הזרקה.

לחברת בלכמן מנס בע”מ וב.& ניר פלסטיקה ניסיון רב שנים בעבודה עם מגוון תעשיות ולקוחות וסייענו למאות לקוחות בתכנון מוצרי הפלסטיק שלהם. אם גם אתם מעוניינים שהצוות המקצועי והאדיב שלנו יסייע לכם, צרו קשר עוד היום! אנחנו נלווה אתכם מתהליך התכנון ועד קבלת המוצר המוגמר!

> צרו קשר