הסיפור שלנו

לפני הרבה שנים, אבינו היקר, מנס בלכמן ז"ל, הקים את העסק המשפחתי מתוך תשוקה למקצוע ומתוך שאיפה לייצר מוצרים בסטנדרטים הגבוהים ביותר כמו במדינות התעשייתיות המתקדמות ביותר. לאורך השנים הוא העביר לנו את הערכים החשובים שעליהן מושתתות החברות בלכמן מנס וב.&ניר פלסטיקה: עבודה קשה, מקצועיות, שירות אדיב ובעיקר – אהבה אמיתית למה שאנחנו עושים. החברות ממשיכות לצמוח ולהתפתח, תוך שמירה על היסודות שמנחים אותנו מהיום הראשון. אנחנו מחויבים להמשיך ולספק ללקוחות את הפתרונות הטובים ביותר בתחום הפלסטיק.

לקוחותינו לא צריכים להתרוצץ בין מפעלים, חברות ונותני שירות שונים. אצלנו הם נהנים מהשילוב המנצח שבין שתי החברות המשפחתיות שלנו, בלכמן מנס וב. & ניר פלסטיקה בע"מ. השילוב הזה נועד להעניק ללקוחותינו פתרון מקיף לכל הצרכים שלהם – החל מהשלב הראשוני של תכנון התבניות ועד שלב ההזרקה עצמו. לקוחותינו נהנים מהמקצועיות, מהוותק ומהניסיון שלנו בכל שלב לאורך הדרך, כולל ליווי מקיף. כל זאת כדי להעניק ביטחון לכל לקוחותינו ושקט נפשי בדרך אל המוצר המבוקש. 

יחד עם ההיכרות שלנו עם ספקים וקבלנים בארץ ובעולם, תוכלו לקבל שירות מקצועי ומעולה בכל שלבי התכנון והייצור, כולל ניהול קבלני המשנה. כל מה שנותר לכם הוא לקבל את המוצר המדויק לצרכים שלכם.

> צרו קשר