כיצד בלכמן מנס יכולה למנף את הסטארט-אפ שלך?

כל עסק צריך להתחיל ממשהו.
אפילו בלכמן מנס התחילה בתור מפעל קטן בשנת 1962 וכיום היא אחת מחברות המובילות בישראל לייצור ותכנון מוצרי פלסטיק. זו הסיבה שאנחנו מבינים את האתגרים העומדים בפניי חברות סטארט- אפים מתחילים, ולכן גם מצליחים לעזור לקהל לקוחותינו, שנשארים לקוחות נאמנים שלנו גם לאחר שהרעיון שלהם מתפתח ומצליח. במידה ויש לכם רעיון, סטארט-אפ או פטנט העשויים מפלסטיק או הכוללים רכיבי פלסטיק, אנו נשמח מאוד לעזור לך להגיש את החלום בדרך המקצועית ביותר!

ייעוץ לסטארטאפ: הזרקת פלסטיק לתבניות

הזרקת פלסטיק לתבניות היא שיטה יעילה, מדויקת שיכולה לחסוך לכם בעלויות, וזו במידה ואתם מתייעצים עם מומחים עוד בשלב התכנון ויצירת התבנית. כבר בפגישת ייעוץ ראשונית עם הצוות של בלכמן מנס תקבלו חוות דעת על העיצוב ומפרט המוצר, שילווה לאחר מכן בהדמיה ממוחשבת ומדויקת של תבנית הזרקה. רק לאחר שהתבנית עברה טסט ואנו בטוחים כי תהליך ההזרקה ייתן את התוצאה הטובה ביותר, אנו מוכנים להתחיל בייצור.

אבל, כמו שהצרכים של העסק שלך לא נגמרים כאן- כך גם העזרה והליווי של בלכמן מנס לא נגמרים לאחר עיצוב וייצור התבנית המושלמת. בגלל שאנו עובדים במתכונת של one-stop-shop, תהליך ההזרקה אל התבנית עצמה תתבצע בחברת הבת שלנו, "ניר& ב. פלסטיקה בע"מ". בצורה הזו תהליך הייצור נמצא בידיים מבוקרות, וניתן לטפל בכל תקלה שעלולה לצוץ במהירות ויעילות.

שמעתם כבר על "סטנדרט בלכמן"?

לקוחות רבים שלנו התחילו בתור עסקים קטנים וסטארטפים. לאחר שנים רבות של עבודה והתפתחות משותפת לצידנו, רבים מהם משתמשים בביטוי "סטנדרט בלכמן" על מנת לתאר את העבודה שלנו במפעל.

מהו סטנדרט בלכמן?
– ייצור מוקפד ואיכותי, כחול- לבן, שאינו תלוי בייצוא וייבוא.
-מעקב קפדני על תהליך הייצור, שנעשה במכונות ההזרקה וייצור התבניות המשוכללות ביותר מגרמניה.
– אחריות לכל החיים על התבניות.
– ייעוץ כולל ומקיף- מתחילת התהליך ועד סיומו. שימוש באמצעים טכנולוגיים והדמיות מתקדמות ביותר, המאפשרות תכנון והיערכות מירביים.
– עסק משפחתי, one-stop-shop האידיאלי לסטארטאפים ועסקים קטנים ובינוניים. בלכמן מנס עושים לך את החיים קלים יותר!


מאז שפתחנו את שיערנו בשנת 1962, אנו ממלאים אחר כמה כללי אצבע מרכזיים שקבענו לעצמנו: תמיד לשים את הלקוח במקום הראשון, להיות עם אצבע על הדופק בכל הקשור לפיתוחים טכנולוגיים וחדשנות בתחום הזרקת הפלסטיק לתבניות, לעשות כמיטב יכולתנו ולשמור על רמת שירות ואמינות גבוהה. אנו מזמינים אותך לעבוד איתנו ולראות כיצד הסטארטאפ שלך (בין אם בתעשיית הרפואה, הרכב, הטכנולוגיה ועוד) הופך למציאות בידיים של הטובים ביותר. צור איתנו קשר כאן- מחכים לשמוע ממך!

> צרו קשר