ייצור תבניות

כל חלק פלסטיק שאנו עושים בו שימוש התחיל את דרכו בשלב התכנון. כאשר רוצים לייצר חלק או מוצר פלסטיק מסוים בייצור המוני, ראשית כל הולכים למתכנן מכני, אשר קובע את המראה, טקסטורה, צבעים ושאר האלמנטים של המוצר. לאחר שיש בידינו תוכנית מוגמרת, פונים לחברה אשר מייצרת תבניות פלסטיק. חברת בלכמן מנס בע”מ, לוקחת את קבצי התלת מימד שהוכנו על מנת לייצר עבור הלקוח את התבנית.

תהליך הייצור של תבנית הפלסטיק הוא תהליך מורכב, אך באמצעות שירותיה של חברה מנוסה ומקצועית ניתן להבטיח מוצר סופי ברמה גבוהה ואיכותית. התבנית היא למעשה מכונה מורכבת העשויה לרוב מפלדה, אותה מעבדים בשיטות עיבוד שבבי שונות ובמקרה הצורך גם מחסמים, על מנת ליצור מוצר שיחזיק לאורך שנים רבות. לאחר שילוב של כל תתי הרכיבים מתקבלת תבנית המשמשת לייצור של מוצרי או חלקי פלסטיק בטכנולוגיית ההזרקה.

לאחר שיש בידינו את התבנית, ניתן לייצר מוצרי פלסטיק על ידי התכת גרגירי הפלסטיק למצב נוזלי, והזרקת הנוזל בלחץ גבוה לתוך התבנית, המורכבת על גבי מכונת הזרקה. לאחר שחומר הגלם מתקרר התבנית נפתחת ובתוכה נמצא מוצר הפלסטיק המוגמר. תבניות הפלסטיק מיוצרות ומורכבות פעם אחת ולאחר מכן משמשות לייצור של מיליוני חלקים.

 לחברת בלכמן מנס ניסיון ארוך שנים בייצור תבניות פלסטיק, עם חברות ולקוחות מרוצים במשך שנים רבות. קו ייצור תבניות הפלסטיק מספק שירותים ומוצרים למגוון רחב של לקוחות, מתעשייה צבאית ועד לתעשייה רפואית ואזרחית.

תיקון תבניות

תבנית הפלסטיק היא מכונה ומאותה סיבה בדיוק יש לה שחיקה, תקלות ובלאי, הפוגעים בתבנית וביכולתה לייצר מוצרי או חלקי פלסטיק נוספים באיכות הנדרשת. חלק מיצרני התבניות בארץ אינם עוסקים בתיקון או שינוי של תבניות קיימות, אך בחברה שלנו קיים גם שירות זה. 

חברת בלכמן מנס בע”מ עובדת עם יצרני חלקים וקבלני משנה בארץ ובחו”ל, ובאמצעותם ניתן להציע ללקוח מחירים משתלמים לחלקי חילוף ושירות תיקונים ואף לייצר חלקים לפי הזמנה אישית.

 חברת בלכמן מנס, מעניקה אחריות לתבניות שהיא מייצרת, ובנוסף מעניקה שירות של שינוי בתבניות קיימות, זאת על מנת לחסוך בעלויות הגבוהות הכרוכות בייצור תבניות חדשות, אשר מחירן יכול להגיע לסכומים גבוהים.

לחברת בלכמן מנס ניסיון רב שנים בתיקון ושינוי תבניות פלסטיק קיימות, מכיוון שהתבניות מיוצרות באותו מפעל, עם אותו “אבא ואמא”. לכן, הלקוח מפקיד באותו מפעל את התבנית הפגומה, ורק מי שיודע איך לתכנן ולייצר תבניות “מאפס” , ידע איך לתקן אותה על הצד הטוב ביותר.

כלים לריתוך אולטראסוני

חברת בלכמן מנס בע”מ והחברה האחות ב. & ניר פלסטיקה בע”מ מהוד השרון חתמו על הסכם ייחודי עם חברת
Germany – Ultraschall Herrmann לייצר במפעליה את מכלול הכלים המיוחדים הדרושים לביצוע ריתוך (הלחמה)
אולטרהסוני.

טכנולוגיית הריתוך האולטרהסוני מאפשרת הלחמת/ריתוך 2 חלקי פלסטיק באופן המדויק ביותר מבלי להשתמש
בחומרי הדבקה/הלחמה נוספים. הריתוך מתבצע ע”י קרניים (Horns (אולטרהסוניות הנקראות SONOTRODES
המעבירות רטט לאזור ההשקה/מגע בין שני החלקים שמעוניינים לחברם וזאת במהירות על קולית כך שחלקיקים משני
החלקים מתערבבים אחד בשני,היתך פלסטי נוצר והם והופכים למעשה לחלק אחד שלם.

הטכנולוגיה הזו שימושית בעיקר בתעשיות המתקדמות של מכשור רפואי, אלקטרוניקה, Tech High ,תקשורת,
פילטרים ועוד ויתרונותיה העיקריים הם איכות הריתוך, מהירות הפעולה, אי שימוש בחומרי הדבקה, חזרתיות מוחלטת
בתהליך וניקיון בתהליך.

הלחמות אולטראסוניות
חברות בלכמן מנס ו-ב. & ניר פלסטיקה הן החברות היחידות מחוץ לגבולות גרמניה, שהוסמכו ע’י Herrmann
Ultraschall וקיבלו זיכיון לייצור הקרניים האולטרהסוניות במפעליהן בישראל.

הזיכיון ניתן לאחר שנציגי חברת Ultraschall Herrmann מגרמניה ביצעו ביקורת קפדנית במפעלי החברות הישראליות
ולאחר שהשתכנעו ביכולות הטכנולוגיות והאיכויות שלהן. עובדי החברות הישראליות עברו הכשרה טכנית מקיפה
במפעלי Herrmann בגרמניה ובסופה התקבל האישור ונחתם הסכם שיתוף הפעולה בין החברות.

ייעוץ לתכנון מוצרי פלסטיק

אם אתם יזמים, יצרנים, חברת סטארט-אפ, רפואה, ביטחון וכו’, ותכננתם מוצר פלסטיק אותו אתם רוצים לייצר, אתם זקוקים לתכנון והתאמת המוצר להזרקה.
אצלנו בחברת בלכמן מנס בע”מ וב.& ניר פלסטיקה ניתן לקבל ייעוץ מקצועי ומקיף לגבי תכנון המוצר, החל מעיצובו ועד להרכב החומרים בו.

הייעוץ יינתן על ידי אנשי מקצוע מנוסים, מהנדסי פלסטיקה ומעצבים תעשייתיים. אנו נסייע לכם בתכנון המוצר על מנת שיהיה ניתן לייצר אותו בהזרקת פלסטיק באופן המוני. חשוב לזכור, כי קיימות מגבלות ולעתים יש צורך בהתאמות של תכנון המוצר ומומלץ לקבל את הייעוץ מחברה ותיקה ומנוסה בתחום.

חברת בלכמן מנס בע”מ וב.& ניר פלסטיקה יכולות לסייע לכם בשינוי תכן מוצר קיים, על מנת להפוך את הייצור לבר ביצוע באמצעות תבניות הזרקה. כמו כן, נוכל גם לסייע לכם בתחילת התהליך ולתכנן את תכנית המוצר עבורכם. אנו נתכנן את עובי המוצר, טקסטורה, מידות, צבע, הרכב חומרים ועוד, כל זאת לפי דרישות הלקוח, תוך שמירה על יכולת הייצור של מוצר הפלסטיק באמצעות הזרקה.

לחברת בלכמן מנס בע”מ וב.& ניר פלסטיקה ניסיון רב שנים בעבודה עם מגוון תעשיות ולקוחות וסייענו למאות לקוחות בתכנון מוצרי הפלסטיק שלהם. אם גם אתם מעוניינים שהצוות המקצועי והאדיב שלנו יסייע לכם, צרו קשר עוד היום! אנחנו נלווה אתכם מתהליך התכנון ועד קבלת המוצר המוגמר!

> צרו קשר